Diskusia pozvaných hostí:
Andrej Bederka, Digitálna Koalícia
Huth Carsten, Checkmarx
Peter Kampa, SOFTEC
Richard Kiškovač, MIRRI
predstaviteľ spoločnosti, SEVITECH
Martin Sulík, NASES
Videozáznam
Andrej Bederka, Digitálna Koalícia
Huth Carsten, Checkmarx
Peter Kampa, SOFTEC
Richard Kiškovač, MIRRI
predstaviteľ spoločnosti, SEVITECH
Martin Sulík, NASES
Videozáznam
Prihláste sa na Jesenná ITAPA 2024
Peter Kampa
V oblasti IT pôsobí na rôznych pozíciách viac ako 15 rokov. Od roku 2018 pôsobí ako riaditeľ žilinskej pobočky spoločnosti Softec. V rámci žilinskej pobočky vedie tím, ktorý sa venuje rôznym inovačným projektom so zameraním na využitie biometrických technológii v digitalizácii procesov. V tejto oblasti dodáva riešenia širokému spektru zákazníkov v rámci rozličných prípadov použitia.
Zobraziť viac informácií o spíkrovi
Carsten Huth
Huth má viac ako 15 rokov skúseností v oblasti InfoSec a viac ako 10 rokov skúseností v oblasti zabezpečenia aplikácií. Uskutočnil množstvo nasadení programu AppSec ako konzultant profesionálnych služieb, stal sa vedúcim praxe a riadil tím konzultantov softvérového zabezpečenia pre oblasť EMEA. Pri vstupe do spoločnosti Checkmarx v roku 2016 pracoval spočiatku ako prvý technický manažér účtu (Technical Account Manager) a spravoval najväčšie účty spoločnosti Checkmarx v EMEA. Krátko po nástupe do spoločnosti začal Huth budovať tím technických account manažérov a o rok neskôr aj tím poradcov AppSec. Prispel k štandardu OWASP OpenSAMM a prezentoval sa na rôznych konferenciách o zabezpečení aplikácií.
Zobraziť viac informácií o spíkrovi
Richard Kiškováč
Richard Kiškováč pracuje v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti v privátnom sektore viac ako 16 rokov. Pred vstupom do privátneho sektoru sa venoval vyšetrovaniu počítačovej kriminality. Má rozsiahle skúsenosti s bezpečnosťou v telekomunikačnom a finančnom sektore, verejnej správe ako aj v priemysle. Počas svojej kariéry zastával viacero manažérskych pozícií v nadnárodných, alebo lokálnych spoločnostiach. Ako konzultant pôsobil v medzinárodnej audítorskej a konzultačnej spoločnosti kde viedol lokálny tím.
V súčasnej dobe pôsobí ako nezávislý konzultant kybernetickej bezpečnosti a ako externý spolupracovník sekcie kybernetickej bezpečnosti na Ministerstve investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej.
Zobraziť viac informácií o spíkrovi
Martin Sulík
Vyštudoval softvérový dizajn a programovanie na Fakulte riadenia a velenia Akadémie ozbrojených síl generála M. R. Štefánika v Liptovskom Mikuláši. Má bohaté skúsenosti v bankovom sektore, kde si počas jedenástich rokov prešiel rôznymi pozíciami. Pracoval ako programový analytik, integračný architekt, architekt IT infraštruktúry, bezpečnostný a podnikový architekt a taktiež sa podieľal na vývoji mobilných aplikácií.
Niesol zodpovednosť za výber, implementáciu, integráciu a prevádzku informačných systémov v bankách. Deväť rokov pracoval v konzultačnej spoločnosti Fairdyne, kde spolupracoval na projektoch, ktoré súviseli s riadením IT, riadením podnikov, architektúry IT aplikácií, dátovej architektúry, bankovej stratégie, obchodnej ana…
Zobraziť viac informácií o spíkrovi
Andrej Bederka
Absolvoval Fakultu elektrotechniky a informatiky Technickej univerzity v Bratislave v roku 1989 a Národohospodársku fakultu Ekonomickej univerzity v Bratislave v roku 1999. Bol softvérovým konzultantom a projektovým manažérom v oblasti IKT a pôsobil v business consulting v podnikoch na Slovensku a v zahraničí.
Od roku 2010 pracoval takmer 10 rokov pre Ministerstvo školstva, vedy výskumu a športu Slovenskej republiky ako projektový manažér pre ekonomický informačný system SAP a v iných IKT projektoch, popri tom pracoval v projektoch zameraných na vzdelávanie, napr. „Univerzity ako motory rozvoja vedomostnej spoločnosti“ - stáže študentov vysokých škôl, „Zvyšovanie kvality vzdelávanie na základných a stredných školách pomocou elektronic…
Zobraziť viac informácií o spíkrovi