Staňte sa partnerom

Petr Chmelík

Sonpo, WebShere Technical Sales Specialist
Petr má niekoľko ročné skúsenosti v oblasti ICT, jeho špecializáciou je najmä oblasť bezpečnosti či už z hľadiska zabezpečenia organizácie, no najmä v posledných rokoch v oblasti Zero Day ochrany. Práve príbehy od zákazníkov, ich skúsenosti s hackermi a požiadavky na zabezpečenie firemného perimetra boli inšpiráciou k založeniu vlastnej spoločnosti a vytvoreniu produktu na ochranu dát. Na trhu chýbal produkt, ktorý by umožnil bezpečnú výmenu súborov rôzneho typu a veľkosti, ktorým sa SOFiE nakoniec stal – Safe Online File Exchange.
  • Bezpečná výmena súborov
    Je nám potešením Vám predstaviť naše Bezpečné riešenie s dokonalou úrovňou zabezpečenia – SOFiE – aplikácia na výmenu súborov ľubovoľnej veľkosti a typu. Ponúkame Vám spoľahlivé riešenie s maximálnou bezpečnosťou pre prijímanie a posielanie súborov ako na úrovni vlastnej bezpečnosti, tak aj pri komunikácii s tretími stranami. SOFiE výrazne zvyšuje Vašu ochranu na úroveň, ktorú je veľmi ťažko dosiahnuť pri bežnom použití emailu alebo FTP servera. Jednoducho povedané, SOFiE je najbezpečnejší spôsob výmeny citlivých informácií online. 

    Prečo si pozrieť prezentáciu: 
    ●    Bezpečná výmena súborov rôzneho typu a veľkosti.
    ●    Online kontrola AV aplikáciou s možnosťou využitia SANBOX technológie
    ●    Jednoduché používateľské GUI
    ●    Zdielanie súborov interne aj medzi tretími stranami – dodávatelia, zákazníci, partneri
    ●    Bez obmedzenia počtu, typu alebo veľkosti súborov 
  • Súčasné trendy v oblasti webových portálov
    Na služby dostupné na internetu jsou kladeny vyšší a náročnější požadavky. Jednotlivé firmy se předhánějí v nových nabízených službách, které poskytují přes internet. Stejně intenzivní rozvoj zaznamenává oblast podnikových intranetů,pro komunikaci zaměstnanců, stejně tak i extranetů pro komunikaci s obchodními partnery. V současné době se vše točí okolo pojmu „Portály“. Pojem portál se objevil již dávno. Původně sloužil pro označení integrovaných informačních zdrojů, které vznikaly na různých technologiích. Postupnű vykrystalizovaly základní funkční pot.řeby portálu. Od roku 2000 se začala objevovat první obecná řešení a produkty se slovem portál v názvu. Požadavky na portál, jako vstupní bránu pro všechny typy uživatelů byly podobné. Portál musí zajišťovat funkce pro autentifikaci a autorizaci uživatelů, poskytnout personalizovaný přístup uživatele k informacím a aplikacím, zajistit mechanismus jednotného přihlášení do aplikací až po kompletní práci a správu dokumentů a další. Výrazným rysem těchto řešení je rozdělení rolí, jak uživatelských, tak administrátorských. Administrátor definuje základní pravidla portálů a deleguje práva spravovat konkrétní oblasti portálu na další osoby. Uživatelé sami mohou upravovat obsah portálu přes Web-prohlížeč v oblastech, kde k tomu mají práva. Zároveň v současné době vzniká nový standard pro prostředí portálů vycházející ze standardů JAVA, XML a WebServices. Toto všechno zásadním způsobem ovlivňuje nároky na práci a znalosti vývojářů, architektů a správců tehto prostředí.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho a povedz o ňom aj ostatným