Tomáš Hettych
Vyštudoval Fakultu Elektrotechniky a Informatiky STU v Bratislave, v odbore Automatizované systémy riadenia. Aktuálne pôsobí ako Zástupca generálneho riaditeľa v Kompetenčnom a certifikačnom centre kybernetickej bezpečnosti, predtým pracoval ako Cybersecurity senior manager v PwC a do roku 2018 ako CSO (Chief Security Officer) v nadnárodnej farmaceutickej skupine Sanofi. Má dlhoročné skúsenosti s riadením IT služieb, procesov, projektov, informačnej a fyzickej bezpečnosti, optimalizáciou a štandardizáciou, akvizíciami a IT nákupom. Je viceprezidentom slovenskej pobočky ISACA a spoluzakladateľom a dlhoročným predsedom Predsedníctva slovenskej pobočky itSMF. Je držiteľom medzinárodných certifikátov ITIL v3 Expert, Cobit2019, ISO/IEC 20000, 27001, 22301 Lead Auditor, M_o_R Registered Practitioner, Prince2 Practitioner, CISA, CISM, CGEIT, CRISC.
-
Moderuje
-
Moderuje
-
Moderuje
-
IGNITE SESSION: Ako zmenil audit vnímanie kybernetickej bezpečnosti?
Rok 2023 je rokom opakovaných auditov KB pre väčšinu PZS. Ako sa zmenil stav súladu podľa sektorov a podsektorov v jednotlivých kategóriách opatrení? Zmenili sa typické zistenia auditov? Boli úspešné implementačné projekty v oblasti KB? Aká je predikcia stavu KB v najbližších rokoch?
-
Implementácia procesu riadenia rizík - Prípadová štúdia
Prečo potrebujeme riadiť riziká v organizácii? Načo spájame riadenie rizík a riadenie kontinuity činností? Nie sú to len ďalšie „buzzwords“ používané konzultačnými firmami a spomínané v nejakých normách? Udalosti posledných mesiacov nám ukazujú, aké dôležité je poznať vlastnú organizáciu. Vedieť, kde sú slabé miesta a pripraviť sa na krízu. Spoločnosti a organizácie, ktoré majú zavedené riadenie rizík a prípadne aj funkčné riadenie kontinuity činností, nerobia paniku. Sú väčšinou pripravené, konajú racionálne a vyhnú sa veľkým škodám.
Videozáznam -
Diskusia